בין אם אתה מחפש עצה מיועץ מנוסה או זקוק למעט עזרה, יש סיכוי טוב שיועץ עסקי באזור שלך יכול לעזור. בעוד כמה חברות ייעוץ עסקי עובדות יחד עם לקוח כדי לספק תמיכה וייעוץ, אחרים עובדים באופן עצמאי. זוהי דרך מצוינת לקבל את הרעיונות שלך מעל הקרקע. ואל תשכחו להתערב בקהילה היזמית. התחלות משגשגות בקהילה תומכת ומערכת תמיכה חזקה. אם אתה אישה או מיעוט, למצוא משאב עסקי באזור שלך ולהתחבר עם המייסדים של חברות בתעשייה שלך.

לפני שאתה שוכר יועץ, תצטרך להחליט איך לחייב את הלקוחות שלך. יועצים רבים משתמשים בחשבוניות וחוזים כדי לחייב את לקוחותיהם. אבל אפשר גם להשתמש באפליקציית חשבוניות כמו Square. אפליקציות אלה מספקות גמישות ומגוון של תבניות חוזה כדי להתאים אישית וליצור חשבוניות ללקוחות שלך. ותצטרך מוניטין טוב בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלך כדי להצליח בעסק שלך. זה בגלל שהתוכנה הנכונה יכולה להגדיר את המוניטין שלך כשותף מהימן.

דרך טובה נוספת להשיג לקוחות היא להיראות בקהילה. הצטרפו לקבוצות תעשייה ואירועי רשת. לא רק שתפגשו מומחי תעשייה אחרים ותמצאו לקוחות חדשים, אלא גם תרוויחו את ההזדמנות להרחיב את רשת הייעוץ שלכם. אל תשכחו ליצור מגרש מעלית ותבנית הצעה, כך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו בקלות לראות מה יש לכם להציע. להלן כמה עצות נוספות כיצד לשווק את תחום הייעוץ שלך ולהיות יועץ מהימן בתחום שלך. ‏

יצירת נוכחות מדיה חברתית היא דרך אחרת לבנות אמינות. צור חשבון רשמי ובלוג באתרי מדיה חברתית פופולריים. זה יאפשר לך להציג את המומחיות שלך תוך בניית מערכות יחסים עם לקוחות פוטנציאליים. יתר על כן, זה יעזור לך לבסס מומחיות החומר הנושא שלך. מדיה חברתית היא דרך מצוינת לבנות אמון ולהראות ללקוחות שלך שאתה יודע את הדברים שלך. אם יש לכם חשבון טוויטר, הקפידו לעקוב אחרי אלי דקר כדי לעקוב אחריה.

אחד הטיפים החשובים לבחירת חברת ייעוץ עסקי הוא למצוא חברה ייעוץ עסקי עם תוצאות, בעלת ניסיון בתעשייה שלך או במגזר הייצור שלך. עליך גם לוודא שהחברה מוכנה לבנות פתרון מותאם אישית לצרכיך. בעוד יועץ עסקי הוא נכס בעל ערך, עליך להבטיח שהם מספקים תצפיות אובייקטיביות וייעוץ מומחה. יתרה מזו, עליך לשקול אם ליועצים שבחרת יש מוניטין טוב בתעשייה שלך. לדוגמה, 5P ייעוץ מציע תהליך מקיף של אוטומציה וטכנולוגיה.